Loading...

Jedlá prachová perleťová barva Food Colours Original Gold (2,5 g) Zlatá

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malovat (odměřené množství barvy zakápneme alkoholem).
Skladem > 5 ks
U vás zítra 30.9.2026

124 Kč
4960 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malovat (odměřené množství barvy zakápneme alkoholem). Lze ji použít i do nápojů. Složení: E555, barvivo E172

Hmotnost

Balení obsahuje: 2,5 g

Složení produktu

E555, barvivo E172.

Země původu

Polsko

Další informace

Barva zlatá
Výrobní společnost
Food Colours Bożena Perczak S.J.
Ul. Robotnicza 14A, 97-300 Piotrków Trybunalski
office@foodcolours.pl
www.foodcolours.pl

Technické parametry

Kategorie: Prachová barva stříbrná a zlatá
Zlaté potravinářské barvivo
Zlaté a stříbrné barvy a glitry
Výrobce Food Colours
EAN 5902211696995
Kód produktu DR-WS-PJ-157

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Vyrobeno v Německu
Prachová barva zlatá, 7g - Gunthart

Prachová barva zlatá, 7g - Gunthart

Prachová barva - zlatá. Balení 7 g.

168 Kč
2400 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva stříbrná 10g - Super Streusel

Prachová barva stříbrná. Balení 10 g.

208 Kč
2080 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva Solar Gold - Edable Art

Prachová barva Solar gold od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

127 Kč
705.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva zlatá 10g - Super Streusel

Prachová barva. Odstín zlatá. Balení 10 g.

241 Kč
2410 Kč / 100g

Skladem > 10 ks